Το πρόγραμμα του τουρνουά του Αγροτικού Αστέρα

Το πρόγραμμα του τουρνουά του Αγροτικού Αστέρα

Ο Αγροτικός Αστέρας ανακοίνωσε το πρόγραμμα για το 8ο τουρνουά Παιδικού Ποδοσφαίρου που διοργανώνουν οι «πράσινοι».

Αναλυτικά:

ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ : ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ (ΧΟΡΤΟ)

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ (2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΤΩΝ 25΄)

1η. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 – 04 - 2015 ΤΡΙΤΗ

ΕΝΑΡΞΗ 16:00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2008 - ΛΥΚΟΙ 2008

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2008

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2009 - ΛΥΚΟΙ 2009

ΕΝΑΡΞΗ 17:00

ΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ

Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 2008 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2008

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2009 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2009

2η. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 – 04 - 2015 ΤΕΤΑΡΤΗ

ΕΝΑΡΞΗ 16:00

ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΚΟΙ 2008

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ - Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2009 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2009

ΕΝΑΡΞΗ 17:00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2008 - ΑΡΗΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2008 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2008

ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΛΥΚΟΙ 2009 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2009

3η. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 – 04 - 2015 ΠΕΜΠΤΗ

ΕΝΑΡΞΗ 16:00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2008 - ΠΡΩΤΕΑΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2008 - Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2009 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2009

ΕΝΑΡΞΗ 17:00

ΑΡΗΣ - ΛΥΚΟΙ 2008

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2008

ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΛΥΚΟΙ 2009 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2009

PRO JUNIOR 2006 -2007 8 X 8

ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ : ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ (ΧΟΡΤΟ)

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ (2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΤΩΝ 25΄)

1η. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 – 04 - 2015 ΤΡΙΤΗ

ΕΝΑΡΞΗ 18:00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2006 Α΄ - ΕΡΜΗΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ - ΑΡΗΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2006 Β΄ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2007

ΠΡΩΤΕΑΣ 2007 - Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 2007

ΕΝΑΡΞΗ 19:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2006 - ΜΑΚΕΔΩΝ 2006

ΛΥΚΟΙ 2006 - Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 2006

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ 2006

ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2007 Α΄ - ΛΥΚΟΙ 2007

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2007 Β΄ - ΜΑΚΕΔΩΝ 2007

2η. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 – 04 - 2015 ΤΕΤΑΡΤΗ

ΕΝΑΡΞΗ 18:00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2006 Α΄ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2006

ΑΡΗΣ - ΛΥΚΟΙ 2006

ΠΡΩΤΕΑΣ 2006 - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2007 Α΄ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΑΚΕΔΩΝ 2007 - Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 2007

ΕΝΑΡΞΗ 19:00

ΕΡΜΗΣ - ΜΑΚΕΔΩΝ 2006

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ - Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 2006

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2006 Β΄ - ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΛΥΚΟΙ 2007 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2007

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ 2007

3η. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 – 04 - 2015 ΠΕΜΠΤΗ

ΕΝΑΡΞΗ 18:00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2006 Α΄ - ΜΑΚΕΔΩΝ 2006

ΑΡΗΣ - Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 2006

ΠΡΩΤΕΑΣ 2006 - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΛΥΚΟΙ 2007 - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΑΚΕΔΩΝ 2007 - ΠΡΩΤΕΑΣ 2007

ΕΝΑΡΞΗ 19:00

ΕΡΜΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2006

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ - ΛΥΚΟΙ 2006

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2007 Α΄ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2007

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2007 Β΄ - Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 2007

JUNIOR 2004 -2005 9 X 9

ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ : ΝΥΜΦΑΙΟΥ

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ (2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΤΩΝ 25΄)

1η. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 – 04 - 2015 ΤΡΙΤΗ

16:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 Α' - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

18:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 Α΄ - ΕΡΜΗΣ

19:00 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

20:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 Β΄ - Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ

21:00 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΛΥΚΟΙ

2η. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 – 04 - 2015 ΤΕΤΑΡΤΗ

16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ

17:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 Α΄ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

18:00 ΕΡΜΗΣ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

19:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 Α΄ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

20:00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ

21:00 ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 – 04 - 2015 ΠΕΜΠΤΗ

16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

17:00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΛΥΚΟΙ

18:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 Α΄ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

19:00 ΕΡΜΗΣ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

20:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 Β΄ - ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

21:00 Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

8ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2015

Κυρίες και Κύριοι,

Η Διοίκηση της οργανωτικής επιτροπής σας ευχαριστεί για τη συμμετοχή σας στο 8ο τουρνουά Παιδικού Ποδοσφαίρου Αγροτικός Αστέρας. Το πρόγραμμα σχεδιάστηκε με γνώμονα την αρτιότερη οργάνωση των αγώνων. Πιστεύουμε ότι με τη δική σας βοήθεια και συμμετοχή θα λύσουμε με τον καλύτερο τρόπο τα όποια προβλήματα παρουσιαστούν κατά την διάρκεια του Τουρνουά. Η συμμετοχή της ομάδας σας σε όλες τις προγραμματισμένες εκδηλώσεις είναι απαραίτητη.

Η προσέλευση της ομάδας στα γήπεδα που θα διεξάγονται οι αγώνες πρέπει να γίνεται τουλάχιστον μισή ώρα πριν την καθορισμένη έναρξη του αγώνα. Είναι απαραίτητη η προσκόμιση επίσημων δικαιολογητικών που αποδεικνύουν την ηλικία των παικτών, εάν φυσικά ζητηθεί και μόνο στο Διαιτητή ή στον υπεύθυνο γηπέδου, εκπρόσωπο του Αγροτικού Αστέρα., κατόπιν υποδείξεως του αρχηγού της αντίπαλης ομάδας χωρίς την παρέμβαση γονέων ή όποιου αναρμόδιου.

Σε κάθε γήπεδο διεξαγωγής των αγώνων θα υπάρχει ως υπεύθυνος γηπέδου, εκπρόσωπος του Αγροτικού Αστέρα, προκειμένου να δώσει λύσεις σε ότι χρειαστείτε. Η παρουσία των γονέων απαγορεύεται εντός του αγωνιστικού χώρου.

Ομάδες που συμμετέχουν

ΑΡΗΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ, ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ, ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ, ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ, Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ, ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ, ΠΡΩΤΕΑΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ, ΕΡΜΗΣ, ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ, ΛΥΚΟΙ, ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ, ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ, ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ.

Γήπεδα διεξαγωγής αγώνων

1. Γήπεδο Νυμφαίου

2. Κεντρικό γήπεδο Αγροτικού Αστέρα (χόρτο)

Οι Αγώνες θα πραγματοποιηθούν στα παραπάνω γήπεδα από 14 – 04 - 2015 έως και 16 – 04 – 2015.

Η τελετή λήξης των αγώνων θα γίνει την Παρασκευή 17 - 04 – 2015 στο γήπεδο του Αγροτικού Αστέρα στις 17:00 με αγώνες των παιδιών, όπου θα τιμηθούν όλες οι ομάδες και θα γίνουν ειδικές βραβεύσεις και τιμητικές διακρίσεις.