Το πλήρες πρόγραμμα της Super League 2015 – 2016

Το πλήρες πρόγραμμα της Super League 2015 – 2016

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση της Super League.

Η σέντρα ορίστηκε για τις 22-23 Αυγούστου και το τέλος του πρώτου γύρου για τις 19 Δεκεμβρίου 2015. Ο δεύτερος γύρος θα ξεκινήσει στις 2 Ιανουαρίου 2016 και θα ολοκληρωθεί στις 17 Απριλίου 2016, σύμφωνα με τον αρχικό σχεδιασμό της Super League.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

Ομάδα Β – ΠΑΣ Γιάννινα
Πανθρακικός – Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΟΚ – Skoda Ξάνθη
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
ΑΕΚ – Πλατανιάς
Καλλονή – Ηρακλής
Ατρόμητος – Ομάδα Α
Ολυμπιακός – Πανιώνιος

2η αγωνιστική

Πανθρακικός – Ομάδα Β
ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ
Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός
Skoda Ξάνθη – ΑΕΚ
Παναθηναϊκός – Καλλονή
Πλατανιάς – Ατρόμητος
Ηρακλής – Πανιώνιος
Ομάδα Α – Ολυμπιακός

3η αγωνιστική

Ομάδα Β – ΠΑΟΚ
Παναιτωλικός – Πανθρακικός
ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα
Καλλονή – Αστέρας Τρίπολης
Ατρόμητος – Skoda Ξάνθη
Πανιώνιος – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός – Πλατανιάς
Ηρακλής – Ομάδα Α

4η αγωνιστική

Παναιτωλικός – Ομάδα Β
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Πανθρακικός – Καλλονή
ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος
Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος
Skoda Ξάνθη – Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός – Ομάδα Α
Πλατανιάς – Ηρακλής

5η αγωνιστική

Ομάδα Β – ΑΕΚ
Καλλονή – Παναιτωλικός
Ατρόμητος – ΠΑΟΚ
Πανιώνιος – Πανθρακικός
Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Ομάδα Α – Αστέρας Τρίπολης
Ηρακλής – Skoda Ξάνθη
Παναθηναϊκός – Πλατανιάς

6η αγωνιστική

Καλλονή – Ομάδα Β
ΑΕΚ – Ατρόμητος
Παναιτωλικός – Πανιώνιος
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Πανθρακικός – Ομάδα Α
ΠΑΣ Γιάννινα – Ηρακλής
Αστέρας Τρίπολης – Πλατανιάς
Skoda Ξάνθη – Παναθηναϊκός

7η αγωνιστική

Ομάδα Β – Ατρόμητος
Πανιώνιος – Καλλονή
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Ομάδα Α – Παναιτωλικός
Ηρακλής – ΠΑΟΚ
Πλατανιάς – Πανθρακικός
Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας Τρίπολης – Skoda Ξάνθη

8η αγωνιστική

Πανιώνιος – Ομάδα Β
Ατρόμητος – Ολυμπιακός
Καλλονή – Ομάδα Α
ΑΕΚ – Ηρακλής
Παναιτωλικός – Πλατανιάς
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
Πανθρακικός – Skoda Ξάνθη
ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης

9η αγωνιστική

Ομάδα Β – Ολυμπιακός
Ομάδα Α – Πανιώνιος
Ηρακλής – Ατρόμητος
Πλατανιάς – Καλλονή
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Skoda Ξάνθη – Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
ΠΑΣ Γιάννινα – Πανθρακικός

10η αγωνιστική

Ομάδα Α – Ομάδα Β
Ολυμπιακός – Ηρακλής
Πανιώνιος – Πλατανιάς
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Καλλονή – Skoda Ξάνθη
ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΟΚ – Πανθρακικός

11η αγωνιστική

Ομάδα Β – Ηρακλής
Πλατανιάς – Ομάδα Α
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Skoda Ξάνθη – Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα – Καλλονή
Πανθρακικός – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός

12η αγωνιστική

Πλατανιάς – Ομάδα Β
Ηρακλής – Παναθηναϊκός
Ομάδα Α – Skoda Ξάνθη
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα
Ατρόμητος – Πανθρακικός
Καλλονή – ΠΑΟΚ
ΑΕΚ – Παναιτωλικός

13η αγωνιστική

Ομάδα Β – Παναθηναϊκός
Skoda Ξάνθη – Πλατανιάς
Αστέρας Τρίπολης – Ηρακλής
ΠΑΣ Γιάννινα – Ομάδα Α
Πανθρακικός – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – Πανιώνιος
Παναιτωλικός – Ατρόμητος
ΑΕΚ – Καλλονή

14η αγωνιστική

Skoda Ξάνθη – Ομάδα Β
Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης
Πλατανιάς – ΠΑΣ Γιάννινα
Ηρακλής – Πανθρακικός
Ομάδα Α – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – Παναιτωλικός
Πανιώνιος – ΑΕΚ
Ατρόμητος – Καλλονή

15η αγωνιστική

Ομάδα Β – Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΣ Γιάννινα – Skoda Ξάνθη
Πανθρακικός – Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ – Πλατανιάς
Παναιτωλικός – Ηρακλής
ΑΕΚ – Ομάδα Α
Καλλονή – Ολυμπιακός
Ατρόμητος – Πανιώνιος