Δεύτερη νίκη για Ατρόμητο, 3-2 τον Βόλο

Ο Ατρόμητος επικράτησε 3-2 του Βόλου στο γήπεδο του Ηφαίστου πραγματοποιώντας την δεύτερη νίκη του στο φετινό πρωτάθλημα.

Στο 11′ της αναμέτρησης ο Βόλος άνοιξε το σκορ με την Τσιρδάνη, ωστόσο η ισοφάριση δεν άργησε να έρθει καθώς πέντε λεπτά αργότερα (16′) η Ζουμπουλάκη έκανε το 1-1. Στο 35′ ο Ατρόμητος κατάφερε να κάνει το 2-1 με την Κατρόσι στέλνοντας τις δύο ομάδες στα αποδυτήρια.

Στο δεύτερο μισό και συγκεκριμένα στο 60′ η Λιαπάτη με κεφαλιά έκανε το 3-1. Λίγα λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα οι φιλοξενούμενες κατάφεραν να μειώσουν σε 3-2 με τη Γάτσιου.

Ατρόμητος: Βαράσα, Πάκου (60′ Τριβυζάκη), Πλυτά (81′ Πότση), Τσώνη, Τσιμπουκάκη, Λιαπάτη, Κατρόσι (71′ Παπαδοπούλου), Λάγιου, Κοντομίχη, Τράγου, Ζουμπουλάκη

ΑΣ Βόλος: Χατζηλαζάρου, Γουγούζη, Οικονόμου, Κοντού, Συρμού, Παπασακελλαρίου, Γάτσιου, Τσιρδάνη, Οικονόμου (46′ Πούλιου), Κέκου(80′ Λόγου), Βετσικα