Γ' Εθνική: Το πλήρες πρόγραμμα

Γ' Εθνική: Το πλήρες πρόγραμμα

Παρακάτω θα δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των τεσσάρων ομίλων της Γ' Εθνικής για τη νέα αγωνιστική σεζόν, όπως αυτό διαμορφώθηκε ύστερα από τη σημερινή (10/9) κλήρωση στο πάρκο Γουδή

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 18η
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εθνικός Σερρών
Εθνικός Αλεξανδρούπολης.-Κοζάνη
Καβάλα-Έβρος Σουφλίου
Εορδαϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Δόξα Δράμας
Καμπανιακός-Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αγιονερίου-Θύελλα Φιλώτα
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-ΑΠΕ Λαγκαδά
Ρεπό: Άρης

2η αγωνιστική 19η
Άρης-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Εθνικός Σερρών-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Κοζάνη-Εορδαϊκός
Έβρος Σουφλίου-Ηρακλής Αμπελοκήπων
Απόλλων Καλαμαριάς-Καμπανιακός
Δόξα Δράμας-Εθνικός Αγιονερίου
Νέστος Χρυσούπολης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Θύελλα Φιλώτα-ΑΠΕ Λαγκαδά
Ρεπό: Καβάλα

3η αγωνιστική 20η
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καβάλα-Άρης
Εορδαϊκός-Εθνικός Σερρών
Καμπανιακός-Κοζάνη
Εθνικός Αγιονερίου-Έβρος Σουφλίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΠΕ Λαγκαδά-Δόξα Δράμας
Θύελλα Φιλώτα-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Ηρακλής Αμπελοκήπων

4η αγωνιστική 21η
Καβάλα-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης -Εορδαϊκός
Άρης-Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Σερρών-Καμπανιακός
Κοζάνη-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Έβρος Σουφλίου-ΑΠΕ Λαγκαδά
Απόλλων Καλαμαριάς-Θύελλα Φιλώτα
Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Εθνικός Αγιονερίου

5η αγωνιστική 22η
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εορδαϊκός
Ηρακλής Αμπελοκήπων- Καβάλα
Καμπανιακός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Αγιονερίου-Άρης
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Εθνικός Σερρών
Θύελλα Φιλώτα-Κοζάνη
Νέστος Χρυσούπολης-Έβρος Σουφλίου
Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς
Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

6η αγωνιστική 23η
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Εορδαϊκός-Καμπανιακός
Καβάλα-Εθνικός Αγιονερίου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Άρης-ΑΠΕ Λαγκαδά
Εθνικός Σερρών-Θύελλα Φιλώτα
Κοζάνη-Δόξα Δράμας
Έβρος Σουφλίου-Απόλλων Καλαμαριάς
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

7η αγωνιστική 24η
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Καμπανιακός
Εθνικός Αγιονερίου-Ηρακλής Αμπελοκήπων
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Εορδαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά- Καβάλα
Θύελλα Φιλώτα-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης
Δόξα Δράμας-Εθνικός Σερρών
Έβρος Σουφλίου-Κοζάνη
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

8η αγωνιστική 25η
Εθνικός Αγιονερίου-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Καμπανιακός-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Ηρακλής Αμπελοκήπων-ΑΠΕ Λαγκαδά
Εορδαϊκός-Θύελλα Φιλώτα
Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης -Δόξα Δράμας
Άρης-Απόλλων Καλαμαριάς
Εθνικός Σερρών-Έβρος Σουφλίου
Ρεπό: Κοζάνη

9η αγωνιστική 26η
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
ΑΠΕ Λαγκαδά-Εθνικός Αγιονερίου
Θύελλα Φιλώτα-Καμπανιακός
Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δόξα Δράμας-Εορδαϊκός
Απόλλων Καλαμαριάς- Καβάλα
Έβρος Σουφλίου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Κοζάνη-Άρης
Ρεπό: Εθνικός Σερρών

10η αγωνιστική 27η
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Θύελλα Φιλώτα
Εθνικός Αγιονερίου-Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός-Δόξα Δράμας
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Απόλλων Καλαμαριάς
Εορδαϊκός-Έβρος Σουφλίου
ΑΟ Καβάλα-Κοζάνη
Εθνικός Σερρών-Άρης
Ρεπό: Εθνικός Αλεξανδρούπολης

11η αγωνιστική 28η
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Θύελλα Φιλώτα
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΠΕ Λαγκαδά
Δόξα Δράμας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Αγιονερίου
Έβρος Σουφλίου-Καμπανιακός
Κοζάνη-Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Σερρών-ΑΟ Καβάλα
Άρης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Εορδαϊκός

12η αγωνιστική 29η
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Θύελλα Φιλώτα-Δόξα Δράμας
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Έβρος Σουφλίου
Εθνικός Αγιονερίου-Κοζάνη
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Εθνικός Σερρών
Εορδαϊκός-Άρης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης -Καβάλα
Ρεπό: Καμπανιακός

13η αγωνιστική 30η
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Δόξα Δράμας
Απόλλων Καλαμαριάς-Νέστος Χρυσούπολης
Έβρος Σουφλίου-Θύελλα Φιλώτα
Κοζάνη-ΑΠΕ Λαγκαδά
Εθνικός Σερρών-Εθνικός Αγιονερίου
Άρης-Καμπανιακός
Εθνικός Αλεξανδρούπολης -Ηρακλής Αμπελοκήπων
Καβάλα-Εορδαϊκός
Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

14η αγωνιστική 31η
Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Δόξα Δράμας-Έβρος Σουφλίου
Νέστος Χρυσούπολης-Κοζάνη
ΑΠΕ Λαγκαδά-Εθνικός Σερρών
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Άρης
Εθνικός Αγιονερίου- Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καμπανιακός- Καβάλα
Εορδαϊκός-Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ρεπό: Θύελλα Φιλώτα

15η αγωνιστική 32η
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Έβρος Σουφλίου
Κοζάνη-Απόλλων Καλαμαριάς
Εθνικός Σερρών-Νέστος Χρυσούπολης
Άρης-Θύελλα Φιλώτα
Εθνικός Αλεξανδρούπολης -ΑΠΕ Λαγκαδά
Καβάλα-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εορδαϊκός-Εθνικός Αγιονερίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Καμπανιακός
Ρεπό: Δόξα Δράμας

16η αγωνιστική 33η
Κοζάνη-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Σερρών
Δόξα Δράμας-Άρης
Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Θύελλα Φιλώτα- Καβάλα
ΑΠΕ Λαγκαδά-Εορδαϊκός
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ηρακλής Αμπελοκήπων
Καμπανιακός-Εθνικός Αγιονερίου
Ρεπό: Έβρος Σουφλίου

17η αγωνιστική 34η
Εθνικός Σερρών-Κοζάνη
Άρης-Έβρος Σουφλίου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης -Απόλλων Καλαμαριάς
Καβάλα-Δόξα Δράμας
Εορδαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Θύελλα Φιλώτα
Καμπανιακός-ΑΠΕ Λαγκαδά
Εθνικός Αγιονερίου-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Ρεπό: Απόλλων Κρύας Βρύσης

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 18η
Φαρκαδόνα-ΑΕ Καραϊσκάκης
Εθνικός Φιλιππιάδας-Ρήγας Φεραίος
Πύδνα Κίτρους-Θεσπρωτός
Οπούντιος Μαρτίνου-Δωτιέας Αγιάς
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αχέρων Καναλακίου
Τύρναβος-Πιερικός
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Νίκη Βόλου
Φωκικός-Αιγινιακός
Ρεπό: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

2η αγωνιστική 19η
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Φαρκαδόνα
ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρήγας Φεραίος-Οπούντιος Μαρτίνου
Θεσπρωτός-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δωτιέας Αγιάς-Τύρναβος
Αχέρων Καναλακίου-Πύρασος Ν. Αγχιάλου
Πιερικός-Φωκικός
Νίκη Βόλου-Αιγινιακός
Ρεπό: Πύδνα Κίτρους

3η αγωνιστική 20η
Φαρκαδόνα-Εθνικός Φιλιππιάδας
Πύδνα Κίτρους-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Οπούντιος Μαρτίνου-ΑΕ Καραϊσκάκης
Τύρναβος-Ρήγας Φεραίος
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Θεσπρωτός
Φωκικός-Δωτιέας Αγιάς
Αιγινιακός-Αχέρων Καναλακίου
Νίκη Βόλου-Πιερικός
Ρεπό: Οικονόμος Τσαριτσάνης

4η αγωνιστική 21η
Πύδνα Κίτρους-Φαρκαδόνα
Εθνικός Φιλιππιάδας-Οπούντιος Μαρτίνου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καραϊσκάκης-Τύρναβος
Ρήγας Φεραίος-Φωκικός
Θεσπρωτός-Αιγινιακός
Δωτιέας Αγιάς-Νίκη Βόλου
Αχέρων Καναλακίου-Πιερικός
Ρεπό: Πύρασος Ν. Αγχιάλου

5η αγωνιστική 22η
Φαρκαδόνα-Οπούντιος Μαρτίνου
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πύδνα Κίτρους
Τύρναβος-Εθνικός Φιλιππιάδας
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Φωκικός-ΑΕ Καραϊσκάκης
Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος
Πιερικός-Θεσπρωτός
Αχέρων Καναλακίου-Δωτιέας Αγιάς
Ρεπό: Αιγινιακός

6η αγωνιστική 23η
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Φαρκαδόνα
Οπούντιος Μαρτίνου-Τύρναβος
Πύδνα Κίτρους-Πύρασος Ν. Αγχιάλου
Εθνικός Φιλιππιάδας-Φωκικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αιγινιακός
ΑΕ Καραϊσκάκης-Νίκη Βόλου
Ρήγας Φεραίος-Αχέρων Καναλακίου
Θεσπρωτός-Δωτιέας Αγιάς
Ρεπό: Πιερικός

7η αγωνιστική 24η
Φαρκαδόνα-Τύρναβος
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Φωκικός-Οπούντιος Μαρτίνου
Αιγινιακός-Πύδνα Κίτρους
Νίκη Βόλου-Εθνικός Φιλιππιάδας
Πιερικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Καραϊσκάκης
Θεσπρωτός-Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Δωτιέας Αγιάς

8η αγωνιστική 25η
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Φαρκαδόνα
Τύρναβος-Φωκικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αιγινιακός
Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Βόλου
Πύδνα Κίτρους-Πιερικός
Εθνικός Φιλιππιάδας-Αχέρων Καναλακίου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Δωτιέας Αγιάς
ΑΕ Καραϊσκάκης-Θεσπρωτός
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

9η αγωνιστική 26η
Φαρκαδόνα-Φωκικός
Αιγινιακός-Πύρασος Ν. Αγχιάλου
Νίκη Βόλου-Τύρναβος
Πιερικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αχέρων Καναλακίου-Οπούντιος Μαρτίνου
Δωτιέας Αγιάς-Πύδνα Κίτρους
Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ρεπό: ΑΕ Καραϊσκάκης

10η αγωνιστική 27η
Αιγινιακός-Φαρκαδόνα
Φωκικός-Νίκη Βόλου
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Πιερικός
Τύρναβος-Αχέρων Καναλακίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δωτιέας Αγιάς
Οπούντιος Μαρτίνου-Θεσπρωτός
Πύδνα Κίτρους-Ρήγας Φεραίος
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας

11η αγωνιστική 28η
Φαρκαδόνα-Νίκη Βόλου
Πιερικός-Αιγινιακός
Αχέρων Καναλακίου-Φωκικός
Δωτιέας Αγιάς-Πύρασος Ν. Αγχιάλου
Θεσπρωτός-Τύρναβος
Ρήγας Φεραίος-Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καραϊσκάκης-Πύδνα Κίτρους
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

12η αγωνιστική 29η
Πιερικός-Φαρκαδόνα
Νίκη Βόλου-Αχέρων Καναλακίου
Αιγινιακός-Δωτιέας Αγιάς
Φωκικός-Θεσπρωτός
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Ρήγας Φεραίος
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Καραϊσκάκης
Οπούντιος Μαρτίνου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Εθνικός Φιλιππιάδας-Πύδνα Κίτρους
Ρεπό: Τύρναβος

13η αγωνιστική 30η
Φαρκαδόνα-Αχέρων Καναλακίου
Δωτιέας Αγιάς-Πιερικός
Θεσπρωτός-Νίκη Βόλου
Ρήγας Φεραίος-Αιγινιακός
ΑΕ Καραϊσκάκης-Πύρασος Ν. Αγχιάλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Τύρναβος
Εθνικός Φιλιππιάδας-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πύδνα Κίτρους-Οπούντιος Μαρτίνου
Ρεπό: Φωκικός

14η αγωνιστική 31η
Δωτιέας Αγιάς-Φαρκαδόνα
Αχέρων Καναλακίου-Θεσπρωτός
Πιερικός-Ρήγας Φεραίος
Αιγινιακός-ΑΕ Καραϊσκάκης
Φωκικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Εθνικός Φιλιππιάδας
Τύρναβος-Πύδνα Κίτρους
Οπούντιος Μαρτίνου-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ρεπό: Νίκη Βόλου

15η αγωνιστική 32η
Φαρκαδόνα-Θεσπρωτός
Ρήγας Φεραίος-Δωτιέας Αγιάς
ΑΕ Καραϊσκάκης-Πιερικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Νίκη Βόλου
Εθνικός Φιλιππιάδας-Αιγινιακός
Πύδνα Κίτρους-Φωκικός
Οπούντιος Μαρτίνου-Πύρασος Ν. Αγχιάλου
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Τύρναβος
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

16η αγωνιστική 33η
Ρήγας Φεραίος-Φαρκαδόνα
Δωτιέας Αγιάς-ΑΕ Καραϊσκάκης
Αχέρων Καναλακίου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Πιερικός-Εθνικός Φιλιππιάδας
Νίκη Βόλου-Πύδνα Κίτρους
Αιγινιακός-Οπούντιος Μαρτίνου
Φωκικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Τύρναβος-Πύρασος Ν. Αγχιάλου
Ρεπό: Θεσπρωτός

17η αγωνιστική 34η
ΑΕ Καραϊσκάκης-Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θεσπρωτός
Εθνικός Φιλιππιάδας-Δωτιέας Αγιάς
Πύδνα Κίτρους-Αχέρων Καναλακίου
Οπούντιος Μαρτίνου-Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Νίκη Βόλου
Τύρναβος-Αιγινιακός
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Φωκικός
Ρεπό: Φαρκαδόνα

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η
ΑΕ Σπάρτη-Ένωση Ερμιονίδας
Ηρακλής Ψαχνών-Παναρκαδικός
Καλαμάτα-Δόξα Ν. Μανωλάδας
ΑΟ Λεβάντε-Κανάρης Νενήτων
ΑΟ Λουτράκι-Βύζας Μεγάρων
ΑΟ Χαλκίδας-Αιολικός
Παναργειακός-ΠΑΟ Βάρδας

2η αγωνιστική 15η
Αιολικός- ΑΕ Σπάρτη
Καλαμάτα-Ηρακλής Ψαχνών
Παναρκαδικός-ΑΟ Λεβάντε
Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΑΟ Λουτράκι
Κανάρης Νενήτων-ΑΟ Χαλκίδας
Βύζας Μεγάρων-Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Ένωση Ερμιονίδας

3η αγωνιστική 16η
ΑΕ Σπάρτη-Κανάρης Νενήτων
Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Λεβάντε
ΑΟ Λουτράκι-Καλαμάτα
ΑΟ Χαλκίδας-Παναρκαδικός
Παναργειακός-Δόξα Ν. Μανωλάδας
Ένωση Ερμιονίδας-Βύζας Μεγάρων
ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός

4η αγωνιστική 17η
Παναρκαδικός-ΑΕ Σπάρτη
ΑΟ Λουτράκι-Ηρακλής Ψαχνών
ΑΟ Λεβάντε-ΑΟ Χαλκίδας
Καλαμάτα-Παναργειακός
Δόξα Ν. Μανωλάδας-Ένωση Ερμιονίδας
Κανάρης Νενήτων-ΠΑΟ Βάρδας
Βύζας Μεγάρων-Αιολικός

5η αγωνιστική 18η
ΑΕ Σπάρτη-ΑΟ Λεβάντε
Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Χαλκίδας
Παναργειακός-ΑΟ Λουτράκι
Ένωση Ερμιονίδας-Καλαμάτα
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός
Αιολικός-Δόξα Ν. Μανωλάδας
Βύζας Μεγάρων-Κανάρης Νενήτων

6η αγωνιστική 19η
ΑΟ Χαλκίδας-ΑΕ Σπάρτη
Παναργειακός-Ηρακλής Ψαχνών
ΑΟ Λουτράκι-Ένωση Ερμιονίδας
ΑΟ Λεβάντε-ΠΑΟ Βάρδας
Καλαμάτα-Αιολικός
Παναρκαδικός-Βύζας Μεγάρων
Δόξα Ν. Μανωλάδας-Κανάρης Νενήτων

7η αγωνιστική 20η
Ηρακλής Ψαχνών-ΑΕ Σπάρτη
Ένωση Ερμιονίδας-Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Χαλκίδας
Αιολικός-ΑΟ Λουτράκι
Βύζας Μεγάρων-ΑΟ Λεβάντε
Κανάρης Νενήτων-Καλαμάτα
Δόξα Ν. Μανωλάδας-Παναρκαδικός

8η αγωνιστική 21η
ΑΕ Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας
Ένωση Ερμιονίδας-Ηρακλής Ψαχνών
Παναργειακός-Αιολικός
ΑΟ Χαλκίδας-Βύζας Μεγάρων
ΑΟ Λουτράκι-Κανάρης Νενήτων
ΑΟ Λεβάντε-Δόξα Ν. Μανωλάδας
Καλαμάτα-Παναρκαδικός

9η αγωνιστική 22η
Βύζας Μεγάρων-ΑΕ Σπάρτη
Ηρακλής Ψαχνών-ΠΑΟ Βάρδας
Αιολικός-Ένωση Ερμιονίδας
Κανάρης Νενήτων-Παναργειακός
Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΑΟ Χαλκίδας
Παναρκαδικός-ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Λεβάντε-Καλαμάτα

10η αγωνιστική 23η
ΑΕ Σπάρτη-Δόξα Ν. Μανωλάδας
Αιολικός-Ηρακλής Ψαχνών
ΠΑΟ Βάρδας-Βύζας Μεγάρων
Ένωση Ερμιονίδας-Κανάρης Νενήτων
Παναργειακός-Παναρκαδικός
ΑΟ Χαλκίδας-Καλαμάτα
ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Λεβάντε

11η αγωνιστική 24η
Καλαμάτα-ΑΕ Σπάρτη
Ηρακλής Ψαχνών-Βύζας Μεγάρων
Κανάρης Νενήτων-Αιολικός
Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΠΑΟ Βάρδας
Παναρκαδικός-Ένωση Ερμιονίδας
ΑΟ Λεβάντε-Παναργειακός
ΑΟ Χαλκίδας-ΑΟ Λουτράκι

12η αγωνιστική 25η
ΑΕ Σπάρτη-ΑΟ Λουτράκι
Κανάρης Νενήτων-Ηρακλής Ψαχνών
Βύζας Μεγάρων-Δόξα Ν. Μανωλάδας
Αιολικός-Παναρκαδικός
ΠΑΟ Βάρδας-Καλαμάτα
Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Λεβάντε
Παναργειακός-ΑΟ Χαλκίδας

13η αγωνιστική 26η
ΑΕ Σπάρτη-Παναργειακός
Ηρακλής Ψαχνών-Δόξα Ν. Μανωλάδας
Παναρκαδικός-Κανάρης Νενήτων
Καλαμάτα-Βύζας Μεγάρων
ΑΟ Λεβάντε-Αιολικός
ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Χαλκίδας-Ένωση Ερμιονίδας

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
Αστέρας Βάρης-Ιωνικός
ΠΑΟ Κρουσώνα-ΑΟ Γλυφάδας
Ηλυσιακός-Τριγλία Ραφήνας
Ιάλυσος-Κηφισιά
Τράχωνες Αλίμου-Ατρόμητος Πειραιά
Επισκοπή-Ηράκλειο
Φωστήρας-Ερμής Ζωνιανών
Εθνικός Πειραιά-ΟΦΗ

2η αγωνιστική 17η
ΠΑΟ Κρουσώνα-Αστέρας Βάρης
Ιωνικός-Ηλυσιακός
ΑΟ Γλυφάδας-Ιάλυσος
Τριγλία Ραφήνας-Τράχωνες Αλίμου
Κηφισιά-Επισκοπή
Ατρόμητος Πειραιά-Φωστήρας
Ηράκλειο-ΟΦΗ
Ερμής Ζωνιανών-Εθνικός Πειραιά

3η αγωνιστική 18η

Αστέρας Βάρης-Ηλυσιακός
Ιάλυσος-ΠΑΟ Κρουσώνα
Τράχωνες Αλίμου-Ιωνικός
Επισκοπή-ΑΟ Γλυφάδας
Φωστήρας-Τριγλία Ραφήνας
ΟΦΗ-Κηφισιά
Εθνικός Πειραιά-Ατρόμητος Πειραιά
Ηράκλειο-Ερμής Ζωνιανών

4η αγωνιστική 19η
Ιάλυσος–Αστέρας Βάρης
Ηλυσιακός–Τράχωνες Αλίμου
ΠΑΟ Κρουσώνα–Επισκοπή
Ιωνικός–Φωστήρας
ΑΟ Γλυφάδας-ΟΦΗ
Τριγλία Ραφήνας-Εθνικός Πειραιά
Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών
Ατρόμητος Πειραιά-Ηράκλειο

5η αγωνιστική 20η
Αστέρας Βάρης-Τράχωνες Αλίμου
Επισκοπή-Ιάλυσος
Φωστήρας-Ηλυσιακός
ΟΦΗ-ΠΑΟ Κρουσώνα
Εθνικός Πειραιά-Ιωνικός
Ερμής Ζωνιανών-ΑΟ Γλυφάδας
Ηράκλειο-Τριγλία Ραφήνας
Κηφισιά-Ατρόμητος Πειραιά

6η αγωνιστική 21η
Επισκοπή-Αστέρας Βάρης
Τράχωνες Αλίμου-Φωστήρας
Ιάλυσος-ΟΦΗ
Ηλυσιακός-Εθνικός Πειραιά
ΠΑΟ Κρουσώνα-Ερμής Ζωνιανών
Ιωνικός-Ηράκλειο
ΑΟ Γλυφάδας-Ατρόμητος Πειραιά
Τριγλία Ραφήνας-Κηφισιά

7η αγωνιστική 22η
Αστέρας Βάρης-Φωστήρας
ΟΦΗ-Επισκοπή
Εθνικός Πειραιά-Τράχωνες Αλίμου
Ερμής Ζωνιανών-Ιάλυσος
Ηράκλειο-Ηλυσιακός
Ατρόμητος Πειραιά-ΠΑΟ Κρουσώνα
Κηφισιά-Ιωνικός
ΑΟ Γλυφάδας-Τριγλία Ραφήνας

8η αγωνιστική 23η
ΟΦΗ–Αστέρας Βάρης
Φωστήρας-Εθνικός Πειραιά
Επισκοπή-Ερμής Ζωνιανών
Τράχωνες Αλίμου-Ηράκλειο
Ιάλυσος-Ατρόμητος Πειραιά
Ηλυσιακός-Κηφισιά
ΠΑΟ Κρουσώνα-Τριγλία Ραφήνας
Ιωνικός-ΑΟ Γλυφάδας

9η αγωνιστική 24η
Αστέρας Βάρης-Εθνικός Πειραιά
Ερμής Ζωνιανών-ΟΦΗ
Ηράκλειο-Φωστήρας
Ατρόμητος Πειραιά-Επισκοπή
Κηφισιά-Τράχωνες Αλίμου
Τριγλία Ραφήνας-Ιάλυσος
ΑΟ Γλυφάδας-Ηλυσιακός
Ιωνικός-ΠΑΟ Κρουσώνα

10η αγωνιστική 25η
Ερμής Ζωνιανών-Αστέρας Βάρης
Εθνικός Πειραιά-Ηράκλειο
ΟΦΗ-Ατρόμητος Πειραιά
Φωστήρας-Κηφισιά
Επισκοπή-Τριγλία Ραφήνας
Τράχωνες Αλίμου-ΑΟ Γλυφάδας
Ιάλυσος-Ιωνικός
Ηλυσιακός-ΠΑΟ Κρουσώνα

11η αγωνιστική 26η
Αστέρας Βάρης-Ηράκλειο
Ατρόμητος Πειραιά-Ερμής Ζωνιανών
Κηφισιά-Εθνικός Πειραιά
Τριγλία Ραφήνας-ΟΦΗ
ΑΟ Γλυφάδας-Φωστήρας
Ιωνικός–Επισκοπή
ΠΑΟ Κρουσώνα–Τράχωνες Αλίμου
Ηλυσιακός–Ιάλυσος

12η αγωνιστική 27η
Ατρόμητος Πειραιά-Αστέρας Βάρης
Ηράκλειο-Κηφισιά
Ερμής Ζωνιανών-Τριγλία Ραφήνας
Εθνικός Πειραιά-ΑΟ Γλυφάδας
ΟΦΗ-Ιωνικός
Φωστήρας-ΠΑΟ Κρουσώνα
Επισκοπή-Ηλυσιακός
Τράχωνες Αλίμου-Ιάλυσος