Αχαϊκή – Πανελευσινιακός 2-1

Την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα κατάφερε να πάρει η Αχαϊκή με 2-1, σταματώντας το σερί του Πανελευσινιακού.

Εκείνοι που κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ ήταν οι φιλοξενούμενοι στο 24′ με τον Κουσκουνά, ωστόσο η απάντηση από τους γηπεδούχους ήταν άμεση.

Στο 33′ ο Μικελάτος έφερε το παιχνίδι στα ίσια και στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, ο ίδιος παίκτης έκανε το 2-1 δίνοντας τη νίκη στην ομάδα του

ΑΧΑΪΚΗ (Γιάννης Ζερδεβάς): Δρακόπουλος, Πετρόπουλος, Κωστής, Μπεκίρης, Διακάτος, Σαμίκος, Καζατζής, Μπουρδανιώτης, Μητρόπουλος (66′ Σουρανής), Μικελάτος, Αποσκίτης

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Πέτρος Μίχος): Τσακιλτσίδης, Ριζογιάννης, Τσίγκρος, Παπαπαναγιώτου, Κολοβός, Έβερετ (50′ Ατματζίδης), Μιχελής, Μακρίδης, Κουσκουνάς, Ρούσεφ (71′ Σκαφτούρος), Μεχμέτ Ογλού.