Με πτήση “τσάρτερ” θα ταξιδέψει η Καλλονή την προσεχή Τρίτη (22/9) για το εκτός έδρας παιχνίδι με τον Πανθρακικό στο Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής.
Στην μετακίνηση με την νησιωτική ομάδα όμως μπορούν να συμμετάσχουν και φίλαθλοι! Το αντίτιμο της συμμετοχής είναι 89 ευρώ για τα δύο δρομολόγια: Μυτιλήνη-Αλεξανδρούπολη (22 Σεπτεμβρίου 18:30) και Αλεξανδρούπολη-Μυτιλήνη (23 Σεπτεμβρίου 22:00).
Οι διαθέσιμες θέσεις είναι περιορισμένες και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Για πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στα Γραφεία της ΠΑΕ ΚΑΛΛΟΝΗ (Ελ. Βενιζέλου 5, Μυτιλήνη, τηλ. 22510-23551).
![](/wp-content/uploads/2023/02/googlenews.png)