Την αποστολή του ΑΟ Χανιά για το πρώτο επίσημο παιχνίδι της χρονιάς ανακοίνωσε ο Θωμάς Γράφας.
Ο Έλληνας τεχνικός δεν μπορεί να υπολογίζει στον τιμωρημένο από πέρυσι Σταματή, τον Ηρακλή που ταλαιπωρείται από τραυματισμό, τον ασθενή Γεωργίου και τον Κατρανίτα που ακολουθούσε ατομικό πρόγραμμα.
H αποστολή: Μπλάζιτς, Βλαχάκης, Κουρδάκης, Χατζηλιάδης, Γκέσιος, Διαμαντόπουλος, Μπριλάκης, Καρτσαμπάς, Παγώνης, Μπουζούκης, Σάντερσον, Ρίκκα, Λίτα, Δεινόπαπας, Μασάδο, Σαΐν, Νύκταρης, Τσούτσης.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
![](/wp-content/uploads/2023/02/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube
Κάνε λήψη της εφαρμογής του Dokari.gr στο App Store
Κάνε λήψη της εφαρμογής του Dokari.gr στο Google Play