Ύστερα από το διπλό στο Παγκρήτιο, οι προσδοκίες όλων στον ΑΟ Χανιά είναι μεγάλες… για αυτό και οι ιθύνοντες απηύθυναν το κάλεσμα στο φίλαθλο κόσμο για το ματς της Δευτέρας (5/10) με τον Απόλλωνα Σμύρνης.
Άπαντες στη χανιώτικη ομάδα ευελπιστούν πως την προσεχή εβδομάδα θα ζευγαρώσουν τις νίκες τους στο πρωτάθλημα, προκειμένου να «εξαργυρώσουν» το τρίποντο (1-0) επί του Εργοτέλη στο Ηράκλειο, στο ματς της πρεμιέρας. Ωστόσο ξέρουν ότι θα έχουν δύσκολο έργο απέναντι στον φορμαρισμένο… Απόλλωνα Σμύρνης, για αυτό το λόγο η «κυανόλευκη» ΠΑΕ έσπευσε να ζητήσει την στήριξη του κόσμου.
Στον επίσημο λογαριασμό που διαθέτει η ομάδα στο facebook αναρτήθηκε φωτογραφία με τον Χατζηλιάδη να πανηγυρίζει έξαλλος το γκολ στο Παγκρήτιο, έχοντας ως φόντο τους οπαδούς στις εξέδρες. Τη φωτογραφία συνόδευε το εξής μήνυμα: «Δύναμή μας ο κόσμος. Να είσαι εκεί».
![](/wp-content/uploads/2023/02/googlenews.png)