Προσηλωμένοι στο στόχο που έχουν θέσει είναι στον Πανσερραϊκό και την κατάκτηση της νίκης στα παιχνίδια που απομένουν για την λήξη του πρωταθλήματος.
Τα «λιοντάρια» ελπίζουν σε μια πιθανή «γκέλα» του Αγροτικού Αστέρα, αρπάζοντας την πιθανή ευκαιρία να αναρριχηθούν στην πρώτη θέση της βαθμολογίας. Για αυτό το λόγο οι «κόκκινοι» θέλουν την νίκη στο κυριακάτικο εκτός έδρας παιχνίδι με τον Εθνικό Αγιονερίου.
Από εκεί και πέρα ο Ανδρέας Παντζιαράς θα έχει στην διάθεσή του τους Τοπαλίδη και Κατσαβάκη που εξέτισαν την ποινή τους, ενώ εκτός αγωνιστικής δράσης θα μείνει ο Ρούμπος που είναι τιμωρημένος.
![](/wp-content/uploads/2023/02/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube
Κάνε λήψη της εφαρμογής του Dokari.gr στο App Store
Κάνε λήψη της εφαρμογής του Dokari.gr στο Google Play