Ο Αθανάσιος Μιχελής θα συνεχίσει και την επόμενη χρονιά να θωρακίζει την εστία της Καλλιθέας, όπως ανακοίνωσαν οι άνθρωποι της ομάδας.
Η σχετική ανακοίνωση: «Η ΠΑΕ Καλλιθέα ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον Αθανάσιο Μιχελή, ο οποίος θα αγωνίζεται με τα χρώματα της ομάδας μας και την επόμενη ποδοσφαιρική περίοδο.
Ο 24χρονος τερματοφύλακας ήρθε στα γραφεία της ΠΑΕ και αφού συναντήθηκε με τον Πρόεδρο κ. Νικόλαο Κόκκινο και συζήτησαν για το μέλλον του στην ομάδα μας, συμφωνήθηκε η ανανέωση της συνεργασίας και για την επόμενη ποδοσφαιρική περίοδο».
![](/wp-content/uploads/2023/02/googlenews.png)
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Instagram
Ακολούθησε μας στο Twitter
Ακολούθησε μας στο YouTube
Κάνε λήψη της εφαρμογής του Dokari.gr στο App Store
Κάνε λήψη της εφαρμογής του Dokari.gr στο Google Play