Ανακοίνωση εξέδωσε η ΕΠΣ Πειραιά.
Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει όσα σωματεία της Α΄ Κατηγορίας δεν έχουν τακτοποιήσει την υποχρέωση τους με την δήλωση διπλωματούχου τεχνικού – κατόχου UEFA B΄ ότι θα πρέπει να το κάνουν μέχρι και την ερχόμενη Παρασκευή 26/9/2014 (λόγω της έναρξης του Πρωταθλήματος της Α΄ Κατηγορίας).
Επίσης ενημερώνονται τα σωματεία εκείνα που έχουν οικονομικές εκκρεμότητες, ότι οφείλουν να τις τακτοποιήσουν πριν την έναρξη των πρωταθλημάτων.
Η Οικονομική Επιτροπή ενημερώνει ότι την Τετάρτη 24 /9/2014 και ώρα 18.00 στα γραφεία της Ένωσης θα πραγματοποιηθεί ενημερωτική συνάντηση που θα φορά τους ταμίες και τους θυρωρούς, των οποίων η παρουσία είναι απαραίτητη.
![](/wp-content/uploads/2023/02/googlenews.png)